כל אישה והיותר שלה

מה נשים רוצות?

להתמקד במה שחשוב ולנפות את מה שלא, להישאר עם המהות שלי ושכל מה שלא ינשור מעלי, לבנות עוגן של יציבות,
יותר שקט,
למצוא את עמוד השדרה שלי,
דיוק ומינון בין הבית לעבודה.
התחדשות גיוון ותעוזה,
עשייה בעלת אדוות,
לדמיין יותר, לחלום יותר.
מערכות יחסים מדויקות יותר,
זמן איכות עם בן הזוג,
טיפול בעצמי,
והפנאי לנהל את החיים כפי שאני רוצה.

מה נשים לא רוצות?

עומס, ריבוי משימות, בלאגן, להימצא בסבך עצמי, בדידות, שליטה בהכל לבד, ביקורת עצמית, הרס עצמי, נוקשות, תחושה שאני מופעלת על ידי הסביבה, טיפול יתר באחרים.

כל אלה תשובות אמיתיות לסבב היכרות שעשינו בסדנת בניית לוח חזון, שהתקיימה השבוע, כשהשאלה שנשאלה היא: מה את רוצה להוסיף לחיים, ומה את רוצה לגרוע?

תודה ל- 13 הנשים המדהימות שהגיעו- ממש הרגשתי את הזכות, לתת להן את הזמן, לשבת ולחלום על השנים הבאות שלהן- בעשייה, בהוויה, במהות שלהן.

ואני נהניתי רק לאפשר- לא לומר מה כן נכון ומה לא נכון- כי מה אני באמת יודעת? התשובות תמיד נמצאות בתוכנו- והמקום שלי הוא ליצור מרחב, מרווח של זמן שאפשר בו לטפח את מה שקיים ומבקש לצאת החוצה.

כל אישה והיותר שלה.

מומלצים

עלי

לאה גלבנד, פסיכולוגית חינוכית מומחית ומאמנת אישית, עם ניסיון של תשע שנים (או- עובדת, לומדת ומתפתחת בתחום מאז 2009). אני נשואה ואם לארבעה. ירושלמית מגיל 7, אוהבת יוגה ואוכל בריא, אבל גם עוגות. אוהבת ללמוד כל הזמן, ותמיד מסוקרנת: איך אנשים יוצרים שינוי משמעותי בחיים שלהם? הגעתי לפסיכולוגיה אחרי שקראתי ספרים של ארווין יאלום בילדותי שתיאר כל כך יפה את הקסם שמתרחש בחדר הטיפול, והגעתי לאימון, לאחר תהליך אימון משמעותי שאני עברתי, תהליך שנתן לי בהירות לעשר שנים קדימה.